[ קידום ממומן בגוגל - seo7

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל - SEO7קידום ממומן בגוגלקידום ממומן בגוגלגוגל אדוורדס – Google Adwords

מהו הכלי של גוגל אדוורדס ?

כיום, על מנת לבצע קידום אתרים איכותי, יש שתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת היא השיטה המוכרת של קידום אתרים אורגני באמצעות תוכן מקודם ברשת. השיטה השנייה, שהיא לא פחות חשובה בעיקר בשלבים הראשונים של הקידום – היא שימוש בכלי מיוחד של גוגל, אשר נקרא גוגל אדוורדס. רבים מכירים את גוגל אדוורדס פשוט כאופציה של קישור ממומן, אך האמת היא שזה הרבה יותר מכך, ומדובר בכלי ייחודי אשר מספק לכם קידום משמעותי לאתר בזמן קצר ביותר  .

למשוך גולשים עם מילות מפתח

העיקרון מאחורי גוגל אדוורדס הוא פשוט למדי – אתם קובעים מתי יופיע הקישור הממומן לאתר שלכם בגוגל. במילים אחרות – איזה מילות מפתח יעלו אותו. חשוב לציין, כי עיקרון התשלום על השירות של גוגל אדוורדס הוא לא לפי כמות הפעמים שבה הקישור לאתר שלכם הופיע. התשלום הוא לפי כמות הפעמים שהגולש לחץ על הלינק שמוביל לאתר שלכם. בעצם אמור להתקיים כאן לפחות על הנייר, יחס ישר בין כמו החשיפה האפקטיבית שלכם לכמות התשלום .

למה כדאי להגביל את התשלום ?

כאשר אתם עושים שימוש בכלי של גוגל אדוורדס, יש לכם אפשרות להגביל את הסכום שאותו תשלמו לגוגל. אבל למה שתרצו להגביל את הסכום עבור גוגל אדוורדס ? משום שחלק מן הגולשים, לא יהפכו בהכרח ללקוחות שלכם. בעצם גוגל אדוורדס הוא כלי שעוזר לכם לבחון אפקטיביות של מילות מפתח (בגלל זה הוא טוב לשלבים הראשונים). על כן, מומלץ גם להגביל את הסכום, כדי שאם יש המון גולשים שסתם לוחצים על הקישור – אתם לא תשלמו לחינם .

להיעזר בצוות של SEO7

אם גם אתם רוצים לבנות תוכנית חכמה של גוגל אדוורדס, אתם מוזמנים כבר עכשיו לפנות לצוות המקצועי של SEO7. חברת SEO7 היא חברה ישראלית להקמה, פיתוח, עיצוב וקידום של אתרים. אנחנו ניתן לכם את כל הכלים המתקדמים ביותר, על מנת שהאתר שלכם יוביל בתחומו ויספק לכם את התוצאות הרצויות הנדרשות לכם בהמשך .

גוגל אדוורדס Google Adwords

פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט

אומרים שפרסום הוא המקצוע השני הכי עתיק בעולם. הראשון, אתם יודעים… והפרסום הוא שני כי הוא בא לפרסם את הראשון. ככה זה בחיים המסחריים – ללא פרסום זה לא יעבוד. אתה חייב שאנשים ידעו עליך, על המוצרים שלך, על המחירים שלך, על המבצעים שלך וכיוצא באלה. את כל זה אתה יכול לקבל באמצעות פרסום – ורק פרסום. לא משנה אם הפרסום הוא מפה לאוזן (מה שלא מספיק ברוב המקרים) או פרסום חוצות או פרסום בטלויזיה או בעיתונים. כך גם אם פרסום באינטרנט. יש לכם אתר, אתם מעוניינים בגולשים ובלקוחות רבים – פרסמו בגוגל!

פרסום בגוגל – בצורות שונות פרסום באינטרנט

פרסום מתוך גוגל הוא פרסום אפקטיבי והוא נקרא קידום אורגני שבעצם משווק את האתר שלכם במקומות רבים באינטרנט על ידי מאמרים, כתבות וקישורים באתרים שונים. מומחה קידום אתרים ידע להגדיל את כמות הגולשים שלכם באמצעים אלה. בנוסף לכל קיימים בגוגל גם ערוצי פרסום ישירים ובתשלום.

פרסום באמצעות אדוורדס – AdWords

אדוורדס מאפשר לכם לפרסם מודעות ישירות על פי תוצאות החיפוש של הגולשים לפי מילות מפתח שקשורות למוצרים או לשירותים שאתם מוכרים באתר שלכם. כשיחפש הגולש מילת מפתח שקשורה לעסק שלכם הוא יחשף למודעה שלכם ובלחיצה עליה הוא יגיע לעמודים שתגדירו בתוך המודעה. המודעות יוכלו להופיע גם באתרים נוספים הנושקים לתחום העיסוק שלכם. מסע פרסום כזה יכול להיות ליום, שבוע או לחודש ויותר. בנוסף לכך אתם תשלמו רק על פי מספר הלחיצות על המודעה שלכם ולא עבור המקום או הזמן. התברר כי מסע פרסום בגוגל באופן הזה מביא לתוצאות מרשימות.

כיצד להצליח במסע פרסום באינטרנט

מסע פרסום בגוגל נשמע כמו עסק טוב, אבל יש לזכור שהכל תלוי בצורת החיפוש של הגולשים. רק כתיבת מילות המפתח שאתם הגדרתם לאתר שלכם יפתחו את מודעת הפירסום שלכם ולכן מציאת מילות המפתח הנכונות היא המשימה החשובה מכל. כדי לדעת כיצד לבחור מילות מפתח נכונות אנחנו בחברת SEO7 מחזיקים כותבים וקופירייטרים מקצועיים שיוכלו לגרום ליותר ויותר גולשים למצוא וללחוץ על המודעה שלכם.

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים באינטרנט ניתן לעשות בשתי דרכים עיקריות – קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. קידום אורגני הוא קידום על ידי כתיבת מאמרים וכתבות, בלוגים וקישורים לאתרים שונים שכל הזמן יש לתחזק ולשכלל את כולם.קידום ממומן הוא קידום שניתן לעשות על ידי פרסום ממומן בגוגל. קידום אתרים נועד למטרה אחת בלבד – לקדם את האתר שלכם במנוע גוגל עד שיגיע לדף הראשון בקטגוריה שלכם. וכל זאת כדי להביא יותר גולשים לתוך האתר שבזמנם החופשי יהפכו ללקוחות משלמים.

קידום אתרים – עסק למקצוענים קידום ממומן בגוגל SEM

בשנים האחרונות הפך קידום אתרים לעסק מקצועי לכל דבר. אין מדובר עוד בכמה כתבות ומאמרים אלא באסטרטגיה שלמה שיש להבינה ולהוציאה לפועל באופן מושלם, וכל זאת כדי ליצור תנועה של גולשים לתוך האתר שלכם בזמן הקצר ביותר. מסתבר שלעלות על מפת האינטרנט במקום גבוה זה לא פשוט.

קידום ממומן – פרסום להגברת תנועת הגולשים

כמו בכל תחום אחר גם באינטרנט הפרסום עובד ומשתלם. פרסום העסק שלכם יגדיל את החשיפה שלכם לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם ויגרום ליותר גולשים להיכנס לאתר שלכם. הדבר יבנה לכם שם של מוכרים ומוכרים ואתם תתחילו ליהנות ממוניטין אינטרנטי גדול למדי. קידום אתרים בSEO7 יכול לעשות לכם את ההבדל בין פרסום יעיל ובין פרסום לשם הפרסום בלבד. כשאתם פונים לחברה שתעשה לכם קמפיין פרסומי באינטרנט עליכם לוודא שהם יכולים לספק לכם כמה אינדיקטורים לתהליך ולהצלחתו.

קידום ממומן בגוגל – למה לצפות? SEM - Search Engine Marketing

עליכם להיות עם אצבע על הדופק כל הזמן ולדעת מה קורה גם כשאתם ישנים בלילה. יש לדרוש דוח חודשי מפורט של פעולות הקידום ומידע נוסף אודות הקידום לפי תאריכים כדי שתוכלו לדעת בדיוק מה קורה כל הזמן בקמפיין שלכם. אל תסתפקו באמירות כלליות לגבי מה שנעשה עם הכסף שלכם, תדרשו להיות בעניינים כל הזמן. קידום אתר הוא כיום הפעולה המשמעותית ביותר עבור כל בעל אתר שמעוניין לחשוף את האתר שלא בפני מקסימום גולשים פוטנציאלים. על כן חשוב מאד שהתהליך יתבצע בצורה יסודית על ידי חברה מנוסה המציעה לכם גם שירות אישי.